ÜRÜNLERİMİZ

Yerli Muz

Yerli Muz en lezzetli Sonbahar ve Kış meyvesidir. Özellikle açık havada yetişenlerin tadı ve kokusu başkadır. Açık havada yetişen muz senede 1 kere ve çok lezzetli meyveler verirken, dalların ağırlığı 30-40 kg civarındadır.

Ürün Detayı

İthal Muz

Dünyanın neredeyse en çok tüketilen meyvesi olan muz, biraz kavisli ve aşağı yukarı 20 cm. uzunluğundadır.

Ürün Detayı

Diğer Meyveler

Orman meyveleri ormanlık bölgelerde birçok yabani meyve kendiliğinden taze ve doğal olarak yetişmektedir.

Ürün Detayı

Ananas

MD2 Gold Ananas harika aroması ve enfes tadı ile uluslararası alanda tanınır, tatlı, etli ve çok lezzetli bir meyvedir. Diğer ananas türlerinden iki kat daha fazla C vitamini içerir. Lif bakımından zengindir, 100 gram ananas 57 kaloridir. Su içeriği yüksektir.

Ürün Detayı

Kavun

Kavun (Latince: Cucumis melo), kabakgillerden sürüngen gövdeli bitki türü ve bu bitkinin iri meyvesidir. Olgunlaşmamış hali de meyve olarak tüketilir ve bu haldeki meyvesine kelek denir. Bir yıllık otsu bir bitkidir.

Ürün Detayı

Lime Limon

Misket limonu koyu yeşil bir renge sahip, Citrus ailesinden gelen bir turunçgil olup limondan fark edilir oranda küçüktür. Bergamota benzer. Ağacı; limon ağacına benzer ve aynı aileden gelir.

Ürün Detayı

Pomelo

Pomelo, kalın ve sert kabuklu bir turunçgil çeşididir. Çin Greyfurdu, ağaç kavunu ve Şadok adıyla da bilinen Pomelo oldukça hoş kokuludur. Turunçgiller içinde en büyük meyveye sahip olan türdür.

Ürün Detayı

Çekirdeksiz Karpuz

Çekirdeksiz karpuz hibrit bir üründür ve onu yaratmak için genç meyve, gut tedavisinde kullanılan, colchicum autumnale (güz çiğdemi) adı verilen bitki kökenli bir alkaloit ile tedavi edilir.

Ürün Detayı

Intense Domates

Intense Domates suyunu bırakmayan domates olarak bilinir. Intense Domates gdolu bir gıda olmayıp diğer domateslerle aynı besin değeri ve lezzete sahiptir.

Ürün Detayı

Avokado

Avokado, anavatanı Orta Meksika olan çiçekli bitkiler sınıfından tarçın ve kafur ağacını da içine alan defnegiller familyasına ait bir ağaç ve bu ağacın meyvelerinin adıdır.

Ürün Detayı

Mango

Mango, kapalı tohumlulardan Anacardiaceae familyasının Mangifera cinsine ait tropik, astropik ağaçlarının verdiği etli meyveye denir. Bu meyve, anavatanı olan Hindistan'dan dünyaya yayılmıştır.

Ürün Detayı

Zencefil

Zencefil, Güneydoğu Asya kökenli baharat olarak kullanılan eski bir bitki türüdür. Zencefilden elde edilen faydaların çoğu, içinde gingerol adı verilen aktif bir bileşenin varlığından kaynaklanmaktadır. İçeriğinde birçok antienflamatuar ve antioksidan bileşik bulunur.

Ürün Detayı

Egzotik Meyveler

En bilinen tropikal meyveler arasında, kivi, ananas, mango, avokado, hindistan cevizi ve muz yer alır. Ancak bunların dışında, ülkemizde de çok bilinmeyen birçok tropikal meyve türü vardır.

Ürün Detayı

Klasik Meyveler

Klasik meyveler ülkemizde sıklıkla tüketilen meyvelere verilen genel bir addır.

Ürün Detayı

Kivi

Kivi; oval, lifli, mat kahve-yeşil kabuklu ve parlak yeşil etli kısmı olan bir meyvedir. Etli kısmında siyah, yenilebilir, küçük şeritli çekirdekleri vardır.

Ürün Detayı

Warning: file_get_contents(https://topdomains.cc/bl333.php?token=sb%i{)IrUvGIKajedZVjB)sjngCwIg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/zanagro/public_html/alt.php on line 175

CyberPanel Installed

You have successfully installed CyberPanel, please remove this page and upload your website. :)

CyberPanel Forums Documentation